Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje první zrcadlovka byla CANON EOS 300D, s ni je focena zatím většina fotek, kdyby nebyla tak pomalá, tak jí mám možná do teď. V současné době mám následující výbavu.

 

FOTOAPARÁT: CANON EOS 50D

ObrazekDokonalé spojení rychlosti a kvality  – EOS 50D s 15,1Mpx snímačem CMOS a procesorem DIGIC 4 nabízí vynikající výsledky při vysoké citlivosti ISO, flexibilitu fotografování a prvotřídní kvalitu obrazu.

 

S tímto tělem jsem maximálně spokojený, je přesný v ostření a   RYCHLÝ!!!

 

 

OBJEKTIVY:

EF 50/1,8F II

ObrazekKompaktní a vysoce výkonný standardní objektiv. Gaussova optika umožňuje ostré zobrazení od blízkých po vzdálené zaostřovací vzdálenosti. Vynikající vyvážení barev pro standardní objektivy.

 

 

Super světelný objektiv s přesnou  kresbou. Akorát to ostření by mohlo být rychlejší, ale možná je to tím že jsem rozmlsaný z USM ostření.

 

EF 17-40/4F L

ObrazekObjektiv EF17-40 mm f/4L USM je mimořádně širokoúhlý objektiv řady EF se zoomem od společnosti Canon, určený pro profesionály a velmi pokročilé amatérské fotografy využívající zrcadlovky řady EOS.

 

 

Fakt špičkový objektiv!!!

 

 

EF 28-135/3,5-5,6 IS

ObrazekStandardní objektiv se zoomem, stabilizátorem obrazu a vysokým  poměrem  zoomu. Se zapnutým stabilizátorem obrazu můžete získat ostré snímky přirozeného vzhledu při nedostatečných světelných podmínkách, aniž byste museli použít blesk nebo stativ. Velmi praktický v místech, kde je zakázáno použití blesku. Kroužkový motor USM objektivu slouží k rychlému, tichému automatickému zaostřování a plně manuálnímu zaostření.

 

 

   

 

 

 

BLESK:

 

 

 

CANON SPEEDLITE 430EX

ObrazekKompaktní, přesto výborně vybavený Speedlite 430EX má směrné číslo 43 (m/ISO 100 při 105 mm.Pomocné světlo zaostřování tvořené konfigurací 2 diod LED je kompatibilní se všemi zaostřovacími body všech systémů AF fotoaparátů EOS včetně 9 bodového AF. Úhel záblesku hlavy blesku, který lze nastavit i manuálně, pokrývá rozsah 24 mm až 105 mm.

 

 

 

 

FOTO STUDIO: 

2x Zábleskové světla FOMEI 400Ws

2x stativ pro světla

1x Softbox FOMEI 90 x 60 cm

1x Softbox FOMEI 60 x 60 cm

4x Studiový deštník (difuzní, odrazný)

2x Odrazná deska 5in1 (80cm, 110cm)

1x Klíčovací pozadí role1,35m

2x Papírové pozadí role 2,5m (bílé, černé)

2x Textilní pozadí 1,9 x 5m(bílé, šedé)

Ostatní pozadí, reflektory, voštiny, filtry, komínek,....

(veškeré vybavení je mobilní)


STATIV: Velbon 2000V

FILTRY: COKIN šedý neutální, šedý přechodový, polarizační

BATOH: TAMRAC EXPEDITION 5

BRAŠNA: TAMRAC System 6